Хвиля Десни » Червень 7, 2017

Щоденні архіви: Червень 7, 2017

Спорт

Наш Тремба найкращий!

Автор:

Наш земляк Роберт Тремба, вихованець заслуженого тренера України Анатолія Бегояна, у складі збірної команди України став Чемпіоном світу з футзалу серед спортсменів з вадами зору. Чемпіонат щойно завершився в Італії.

У фінальній зустрічі українці обіграли збірну Англії з рахунком 3:0. Всі три голи у фінальній грі забив Роберт Тремба. Він же став найкращим гравцем Чемпіонату світу та був відзначений спеціальним призом.

До речі, на груповій стадії турніру збірна України уже зустрічалася з англійцями та теж отримала перемогу з рахунком 2:0. На шляху до золота Чемпіонату світу українська команда обіграла збірні Франції (3:1), Японії (12:1) та Іспанії.

Вітаємо Роберта та бажаємо йому подальших успіхів у його спортивній кар’єрі.

Чернігівська обласна федерація футболу
Економіка

Чорноземні думки у День журналіста

Автор:

Учора був День українського журналіста!
Про що я, журналіст, думаю?
Передовсім, про наші чорноземи… Як їх з допомогою, передовсім журналістів, спробують роздеребанити так само, як колись вітчизняну економіку роздеребанили.

 
Читати далі

Ексклюзивна хвиля

До Дмитра Прилюка… через 35 листопадів…

Автор:

(Наталі Жданенко, на чесну посвяту) 

… Тридцять п’ять листопадів тому мені вийшло на «дємбєль»: ВВС лишалися в пам’яті. В голубих-блакитних «бархатах», бронзовими ризами, на «полковничьей рубашке, – сержантські погони. Біле, шовком, кашне. Кльошовані, в дві «стрєли», брюки. «Боти», під високий, «в стойку», каблук. На кітєлі – мастєр-класові фахові знаки. Такі ж – на три перші – чесні! – спортивні розряди (баскет, футбол, легка атлетика).

Читати далі

  • Погода

  • Новинар

  • Партнери