Хвиля Десни » Серпень 15, 2017

Щоденні архіви: Серпень 15, 2017

Економіка

Думай, як ЖЕК!

Автор:

У мій будинок із травня не подають гарячу воду. Але платіжки продовжували носить. Донедавна.
Спочатку це були звичайні, тоїсть традиційні платіжки: із цифрами, кубометрами і там всякими атрібутами. Зовсім як взимку, коли холодно. Потім внизу у примітках жирним шрифтом почали писать, щоби гражданє за цими бумажками нічого бува не платили!
Не надо! Мол, воду ми вам не гріємо, так шо гроші свої тримайте вдома, панове хороші… Але більш понятною для граждан канцелярською мовою.
 
Читати далі

Ексклюзивна хвиля

Ігор Шкробанець про справедливість і солідарність для медичної реформи

Автор:

Нині на слуху реформа української медицини. Прості громадяни переживають, чи будуть медичні послуги для населення після впровадження для них доступними, скільки і за що доведеться платити, як після капіталізації української медицини зможуть виживати найбідніші верстви населення. Чи матимуть доступ до лікарських послуг пенсіонери з їхніми мізерними пенсіями? По це розмовляємо з Ігорем ШКРОБАНЦЕМ, який, закінчивши чернівецький державний медичний університет, тривалий час викладав там, потім керував обласним управлінням охорони здоров’я, а нині професор кафедри менеджменту охорони здоров’я Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, начальник лікувально-організаційного управління Національної академії медичних наук України, доктор медичних наук.
 
Читати далі

  • Погода

  • Новинар

  • Партнери