Хвиля Десни » Січень 4, 2018

Щоденні архіви: Січень 4, 2018

Культура

Фальшиві запахи для «тріумфальної ходи»

Автор:

Поважний в Україні сайт «Буквоїд» оприлюднив сьогодні мажорну реляцію про те, що книжка поетів із Чернігова – Сергія і Тетяни Дзюб — вийшла в Чехії. Статтю написав, нібито, письменник і перекладач Мілан Грабал.

Читати далі

Суспільство

Там, на нєвєдомих дорожках.., де бюстам «пришивають ножки»…

Автор:

Викрадені у Чернігові бронзові пам’ятники Пушкіну і Коцюбинському таки знайшли! Але навколо цієї історії дуже багато запитань і дивини. По-перше, пам’ятники знайшли складеними разом біля центрального парку, неподалік від самісенького центру міста… Таке враження: або підкинули, щоб знайшли, або це спеціально робиться, щоб штучно нагнітати у суспільстві напругу…

Читати далі

Суспільство

Таємниці Болдиної гори

Автор:

«Надгробок Коцюбинському знайдено! Сьогодні про це заявив чернігівський міський голова. Вітаю усіх, серця яких болем відгукнулися на викрадення надгробного пам’ятника Михайлу Коцюбинському у Чернігові, на Болдиній горі! А потім ще й украли погруддя Пушкіна…», — пише один знаний у мистецьких колах чоловік.

Читати далі

Ексклюзивна хвиля

Перевізнича місія Ольги ПАЗЯК

Автор:

Ольга Михайлівна ПАЗЯК, можливо, й сама цього не відаючи, виконувала на факультеті журналістики КДУ особливу місію. Місію Перевізничої. Зі школи до університету. Це була особистість, в характері, ментальності якої неймовірно сплелися зичливість, спочутливість доброї сільської учительки і трохи напускна, перебрана поважність доцента.

Читати далі

  • Погода

  • Новинар

  • Партнери