Хвиля Десни » Січень 5, 2018

Щоденні архіви: Січень 5, 2018

Культура

Чернігівська «Різдвяна ніч» у Львові

Автор:

Приємно починати новий рік з аншлагів у театральних залах! Так було у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С.Крушельницької, де гоголівську «Ніч перед Різдвом» показували актори Чернігівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка.

Читати далі

Суспільство

Зімбабвійські мотиви безталанної тлі

Автор:

Композитор Бистряков у нашумілому інтерв’ю:
«Нас вынуждали и вынуждают к внутренней эмиграции. Или говорят «Чемодан-вокзал-Россия!» …Такое было в свое время в Зимбабве, когда они отказались от белых партнеров — в бизнесе, и сразу страна рухнула. Моментально. Началась дикая инфляция. То же самое, примерно, происходит и здесь…»

Читати далі

Суспільство

Мереживні труси для «перегрітих»

Автор:

Композітор Бистряков напередодні Нового року в черговий раз привселюдно розплакався. «Пісня» давня і печальна – про «засільє западєнской культури». І не тієї «западєнской» культури в Україні боїться Бистряков, що з Парижа чи Лондона, а тієї «западєнской», що зі Львова та Тернополя…

Читати далі

Культура

Сергій ПАНТЮК з нахабно чесним і крутим романом

Автор:

Читала, очікуючи удару у саме серце. Трималася, допоки автор не доторкнувся найболючіших ділянок душі. До тих, що викликають і обурення, і сльози відчаю, пробуджують внутрішню війну. Війна ця завжди зі мною, але іноді вщухає. Іноді спалахує, як от зараз, коли Сергій Пантюк у романі «Війна і ми» чесно розповідає про злочин проти мого народу.

Читати далі

  • Погода

  • Новинар

  • Партнери