Хвиля Десни » Січень 11, 2018

Щоденні архіви: Січень 11, 2018

Суспільство

Повні баки в рік Собаки

Автор:

У січні ти випадаєш із часу.
Таке відчуття буває між Новим і Старим Новим роком.
Ти сідаєш в автомобіль і їдеш, куди веде внутрішній голос, шукаєш гармонії в дорозі й ночуєш у маленьких придорожніх готельчиках з домашньою кухнею.

Читати далі

Ексклюзивна хвиля

Віолончельна «Мама Вєра»

Автор:

«Я знаю, что мєня студєнти називают «Мама Вєра». Знаю, і совєршенно на ніх нє обіжаюсь. Мнє, єслі чєсно, даже пріятно»…
І досі чую цей трохи надривний віолончельний голос: Віра Василівна ШУТЕНКО намагається передужити «підогрітий» ресторанний гамір.

Читати далі

Культура

Петро ГАЛИЧ у Хаті скраю

Автор:

З легкої руки українського художника Віталія Кошляка згадався Віктор Шакула. За ним на пам’ять стали два Івани — Козаченко і Царинний, Юрко Гудзь. Поети, січені дощем і лютою журбою… Творчий тандем Галич і Шакула — неприкаяний, не приручений… З цього богемного гурту топче земний ряст лише Петро Галич.

Читати далі

Суспільство

Двоє і бабуся з пиріжком

Автор:

В одному кафе при торговому центрі замовила каву, чекаючи на подругу. Поруч за столиком сиділа пара юних, із тих, які цілуються так захоплено, що не помічають, здається, нікого. За кілька хвилин до них підсіла бабця з пиріжком.

Читати далі

Політика

Усвиноподібнені

Автор:

«Все колись має свій кінець, все змінюється, то чому б не закінчитись ганебній практиці нашого вибору на наступних парламентських виборах?», пише Петро Кагала. Зараз я скажу: ЧОМУ. Може, хто знайде помилку в моєму поясненні, то я буду вдячний, бо й сам своїм думкам не радий.

Читати далі

Культура

Лист до товариша Сталіна

Автор:

Цей вірш я знаю дуже давно, мабуть, ще відтоді, коли тільки навчився читати. І прочитав я його в нашій районній газеті: Порається мати біля печі// Обгортає пилом пиріжки// Знову хуртовина кожен вечір// Замітає стоптані стежки.
Запам’ятав і автора: Михайло Ребенок.

Читати далі

  • Погода

  • Новинар

  • Партнери