Хвиля Десни » Січень 13, 2018

Щоденні архіви: Січень 13, 2018

Культура

Щедрий вечір і казка про Тата

Автор:

А моїй мамі сьогодні вночі приснився такий сон, як казка. Це вона сама сказала: «як казка». Снився Тато. І був так близько, так гарно… Потім почав збиратись, каже, йому пора. «Як же ти туди доберешся, це ж бозна-де?..» – питає мама. Він їй показує в небо: бачиш?..

Читати далі

Культура

Трансильванське коріння буковинської Маланки

Автор:

У Білорусі я почув, що слово «блискавка» по-білоруськи звучить, як «маланка». У старогрецькій мові слово «мелан» означає «чорний» і пов’язане з діонісійськими персонажами Мелан, Меланіс, Мелантея, Меланіпп, Меланфій.

Читати далі

Суспільство

«Святий» проповідник з дияволом на вустах

Автор:

Секретар Чернігівського єпархіального управління УПЦ Московського патріархату отець Ігор офіційно заявив чернігівським ЗМІ, що канони (закони) церкви забороняють їм ховати померлого вірянина української церкви…

Читати далі

Культура

Ода Борщу!

Автор:

Учора ми на «Хвилі» розповіли про чудового поета Анатолія Колошу, автора римованої мініатюри, що стала легендою — про «Романтичну ковбасу», а сьогодні в океані фейсбучної соціальної мережі Олена Житар з українського Сімферополя поширила не менш героїчну оду – ОДУ Борщу.

Читати далі

Суспільство

Жорстокомовні українці

Автор:

Учора вилучила з друзів у соціальній мережі одну досить популярну у ФБ-літературних колах жінку, яка написала в себе на сторінці, що вона ніколи не прийме в друзі тих, хто звертаються до неї з пропозицією подружитися «мовою агресора».

Читати далі

  • Погода

  • Новинар

  • Партнери