Хвиля Десни » Січень 15, 2018

Щоденні архіви: Січень 15, 2018

Культура

Дивна на смак селера

Автор:

Від раннього ранку до глупої ночі день мій суботній поглинуло ніби напарфумлене і вистояне паризьке повітря. Я разом з Равіком посидів на лавці в Булонському лісі, зайшов у бістро на розі вулиці Буасьєр, потім попхалися до ресторану «Бель орор», де пили коньяк «Курвуазьє», а потім ще «Біскюї дюбоше»…

Читати далі

Ексклюзивна хвиля

Радіотелефот Бориса Грабовського, сина великого українського поета

Автор:

… Перші дні вересня 2001-го року в Киргизстані були для мене гарячими не тільки тому, що температура повітря була +30 градусів. На той час, я – дружина Надзвичайного і Повноважного посла України в Киргизстані — погодилася, на правах волонтера, навчати першокласників школи № 48 міста Бішкека української мови.

Читати далі

Суспільство

Потім стало пізно…

Автор:

Вона була лікаркою, з тих, хто живе роботою. Пацієнти, чергування… Почала якось худнути, швидко стомлюватися, рідні просили обстежитись, а вона казала, що то все роки, що лікарі не хворіють, що є ті, кому її допомога потрібна понад усе і саме зараз.

Читати далі

Культура

Павло ТИЧИНА і чорна машина…

Автор:

Цією січневою морозною різдвяною порою народився (11-го за старим і 23-го за новим стилем) Павло Григорович Тичина — славний сіверянин. Про Павла Тичину написано і переписано дуже багато. Є ще й багато спогадів та переказів серед людей.

Читати далі

  • Погода

  • Новинар

  • Партнери