Хвиля Десни » Січень 25, 2018

Щоденні архіви: Січень 25, 2018

Ексклюзивна хвиля

Дух Тичини, що не спідлився

Автор:

Події Української революції 1917 року від початку березня почали розгортатися доволі динамічно, на високому патріотичному піднесенні. Павло Тичина, який на той час уже пройшов школу («суботи») Михайла Коцюбинського і був причетний до націоналістичної організації «Братство самостійників», беззастережно усім серцем прийняв національно-визвольні прагнення найпередовіших представників українського народу.

Читати далі

Суспільство

Як людожери «безкоштовно» землю роздали…

Автор:

Комуністи-большевики були хитрі.
Вчинивши військовий заколот у 1917-му році, і вбивши свого російського православного царя Миколу, вони сказали селянам: «Земля тепер ваша. Забирайте її безкоштовно».

Читати далі

Політика

Прірва поміж двох Україн

Автор:

Вибори наближаються. Гидко читати політтехнологів, які гризуться між собою на рівні «сам дурень»… Всі ж добре знають, що нічого не зміниться до тих пір, поки не буде ретельно вивчено що ж Ленін, Сталін і компанія зробили такого в проміжку 15-ти років…

Читати далі

Суспільство

Утопічні мрії Томенка про УКРАЇНСЬКОГО президента

Автор:

У День Соборності до Чернігова приїздив відомий політик, науковець, лідер громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко. Якраз у ці дні ми говоримо про історичне значення подій, що відбувалися на теренах нашої держави 100 років тому, про незалежність, яку Україна намагалася здобути тоді, та згадуємо помилки, яких припускалися державні діячі того часу: Винниченко, Грушевський, Петлюра, Скоропадський.

Читати далі

Суспільство

«Журналістські стандарти» за темними окулярами і томним голосом

Автор:

Після інтерв’ю на ZIK з Портновим – «…за всіма канонами журналістських стандартів…», ця панянка з «томним женскім баритоном», вбравши на свої безсоромні очі темні окуляри, пояснювала ЗМІ та громадським активістам, шо вона «нє такая», що саме так і має працювати, вільний від усього журналіст…

Читати далі

  • Погода

  • Новинар

  • Партнери