Хвиля Десни » Січень 28, 2018

Щоденні архіви: Січень 28, 2018

Спорт

Гепав кулаком, добив «язиком»…

Автор:

Олександр Усик учора пізнім вечором в столиці Латвії бився в боксерських рукавицях білого кольору. Переможні, червоні, він подарував напередодні митрополиту Онуфрію
Дехто поспіхом потрактував те як намагання відбілитися, очиститись…

Читати далі

Суспільство

Мова і свині

Автор:

Ненависть до мови ворога, потрактування її як бур’яну – це трохи дитяча несерйозність. Ми малими теж ненавиділи німецьку мову, і це важливо зрозуміти: якщо дорослі нічого з собою не могли вдіяти, німецька мова била по душі як батогом, то діти переймали цю ненависть від старших, а ще більше – з популярних книжечок та фільмів.

Читати далі

Культура

Там дзеркалу в очі дивитися соромно…

Автор:

За останній тиждень у соціальній мережі про Висоцького написано-переписано… Я знаю його творчість напам’ять. Особливо геніальну збірку «Нерв». Я співав понад 100 його пісень. В нашому студентському гуртожитку в середині 1970-х ми переписували його з бобін (були такі стрічкові магнітофони).

Читати далі

Культура

Шмарки довкола Висоцького

Автор:

Зайшлося, з подачі мого однокурсника Василя Чепурного, про Володимира Висоцького. Я вже говорив і повторюю — чоловік був хольоний і лєлєяний. Грав на Таганці (того ж таки Гамлєта). Знімався в кіно (достатньо одного Глєба Жеглова).

Читати далі

  • Погода

  • Новинар

  • Партнери