Хвиля Десни » Лютий 12, 2018

Щоденні архіви: Лютий 12, 2018

Культура

Служниця полковника

Автор:

Старий полковник день за днем сидів на балконі під китайською трояндою. Ретельно поголений і зачесаний, застібнутий на всі ґудзики, в начищених черевиках. Він не читав, не слухав радіо, тільки курив люльку і вдивлявся в пістряву дачну гору холодними примруженими очима.

Читати далі

Культура

Шевченківська премія поетці із діаспори

Автор:

Стало відомо, що лауреатом найпрестижнішої в Україні премії Імені Тараса Шевченка в галузі літератури стала українка із Мюнхена Емма Іванівна Андієвська. Їй нинішнього року виповниться 87 літ.

Читати далі

Ексклюзивна хвиля

З Василем ЯРЕМЕНКОМ, наслухавшись Нечепиної кобзи…

Автор:

Шість років тому, Василь Нечепа в Чернігівському музично-драматичному театрі влаштував був сольний концерт з презентацією своєї книжки, що лиш побачила світ – «Рід козацький величавий». Перед початком імпрези дивлюся — і очам своїм не вірю – у партері скромненько так сидить, посріблений сивинами, але міцний і симпатичний Василь Васильович Яременко. Славетна постать багатьох поколінь факультету журналістики КДУ…

Читати далі

Культура

Василь ЯРЕМЕНКО – батько творців і творциць

Автор:

Сьогодні професорові Василеві Яременку — 87. А він — невсидющий, працьовитий, мудроокий та іронічний, як і сорок один рік тому, коли вперше побачив його на вступних іспитах, в тоді ще новенькому корпусі географічного факультету на вулиці Ломоносова.

Читати далі

  • Погода

  • Новинар

  • Партнери