Суспільство

Талант дружити або Бажані друзі чи небажані свідки?

Автор:

От саме про це думаю відтоді, як до мене в гості завітала моя давня і нинішня подруга з рідних Чернівців Антоніна Тарасова, нині відповідальний секретар газети «Буковина» та головний редактор часопису «Gazeta Polska Bukowiny» – обласного Товариства польської культури ім. А. Міцкевича, де вона є ще й заступником голови правління (на громадських засадах)…

Читати далі

Політика

Факір для українців

Автор:

Погоджуюсь, що президент Порошенко і його оточення зробили абсолютно неадекватні дії, спочатку надавши громадянство Саакашвілі екстерном, всупереч законній процедурі встановленій Законом України «Про громадянство», а потім у сумнівний з правової точки зору спосіб – позбавили.

Читати далі

Політика

Українська доброта і «грузинське питання»

Автор:

Поки прибічники та симпатики М. Саакашвілі та його Руху Нових Сил святкують перемогу в суді першої інстанції, а нардепи з РНС за інерцією продовжують ганити генпрокурора і владу, яку самі ж і представляють, ідеологічні опоненти й відверті вороги Саакашвілі, які також є частиною тієї ж влади, так само по інерції продовжують розкручувати «грузинську тему»…

Читати далі

Культура

«Портвейн» і тортури «сержанта Цибулі»

Автор:

На факультеті журналістики КДУ це був майже класик сучасної української радянської літератури.
Автор опасистих книжок, цілого роману-трилогії, сценарист художнього фільму «Дачна поїздка сержанта Цибулі» з неймовірно популярним тоді актором Івановим у головній ролі. З тим-таки знаменитим «Кузнєчиком» із биковського кіношедевру «В бій ідуть лише «старики».

Читати далі

Культура

Що з Україною?

Автор:

Замовляючи вже втретє книжки, жінка з Єкатеринбурга сказала: «Знаєте, в нас усе частіше можна почути: «Українці би такого не потерпіли». Поясніть кількома словами, що відбувається в Україні?»
«Якщо кількома словами – народження нового божого народу».

Читати далі

Суспільство

І про сніг…

Автор:

В селі погода — це всігда способ випустить пар, розказать шо жизнь погана і вообще. От на кутку жив колись дядько Василь, було йдеш у грудні, погода весняна, сонеко, горобці.
— Драстуйте. Як діла?
— Та які воно в ср*ку діла. Давлєніє. І хіба воно зіма? Ні*уя пшениці не буде, попріє все к свиням. От раньше було в жовтні буряк з переметів тягаєш. А щас га*но якесь.

Читати далі

Суспільство

Home sweet home

Автор:

Оце приїхав додому, у Чернівці, хотів прочитати якісь домашні новини, відкриваю «Молодий Буковинець», а там….!!!!! Як худає Маша Євфросініна (при тому, що я якийсь час згадував хто це взагалі). Ні, щоби – «рідні вітають Степана Петровича із поважним ювілеєм і…» (і за це всі люблять «Даруємо пісню», навіть наші за океаном).

Читати далі

Суспільство

Студентська сумка з «обіцянками всього»

Автор:

Мій будинок розташований біля студентських гуртожитків.
Ця обставина визначає один цікавий календарний фокус. Щотижня у п’ятницю між будинками можна спостерігати рух сумочок, сумок, рюкзаків від гуртожитків до зупинки.
А у неділю по обіді виникає їх зворотній дрейф.

Читати далі

Ексклюзивна хвиля

Почесний громадянин і зазіхання на почесті

Автор:

Чернігівський обласний депутатський курултай всукав недавно тутешній громаді чергового героя, ПОЧЕСНОГО ГРОМАДЯНИНА – Дмитра Іванова. Редактора і поета, Шевченківського лауреата…
Для 99% люду – то як вода в криниці – смак аніскільки не змінився. І сонце, відколи Іванов – почесний, так само світить, всім однаково – і мудрим, простим людям, і хитрозатесаним, із тарганами в голові…

Читати далі

Політика

І знов зима, Майдан і «йолка»…

Автор:

10 грудня, Київ, Марш протесту. Суб’єктивні міркування:
1. Це не «міхомайдан», а народний протест (хоча, звісно, про захист Саакашвілі також ішлося); 2. Основне гасло, підтримане людьми: не стільки імпічмент (що наразі є малоймовірним), а реальна боротьба із корупцією; 3. Переважна більшість вийшли самі за себе; 4. Народ адекватний і свідомий (вдивіться у ці фото), тому розмови про «маргіналів» не доречні.

Читати далі

  • Погода

  • Новинар

  • Партнери