Архів категорії: Новини

Культура

Що з Україною?

Автор:

Замовляючи вже втретє книжки, жінка з Єкатеринбурга сказала: «Знаєте, в нас усе частіше можна почути: «Українці би такого не потерпіли». Поясніть кількома словами, що відбувається в Україні?»
«Якщо кількома словами – народження нового божого народу».

Читати далі

Суспільство

І про сніг…

Автор:

В селі погода — це всігда способ випустить пар, розказать шо жизнь погана і вообще. От на кутку жив колись дядько Василь, було йдеш у грудні, погода весняна, сонеко, горобці.
— Драстуйте. Як діла?
— Та які воно в ср*ку діла. Давлєніє. І хіба воно зіма? Ні*уя пшениці не буде, попріє все к свиням. От раньше було в жовтні буряк з переметів тягаєш. А щас га*но якесь.

Читати далі

Суспільство

Home sweet home

Автор:

Оце приїхав додому, у Чернівці, хотів прочитати якісь домашні новини, відкриваю «Молодий Буковинець», а там….!!!!! Як худає Маша Євфросініна (при тому, що я якийсь час згадував хто це взагалі). Ні, щоби – «рідні вітають Степана Петровича із поважним ювілеєм і…» (і за це всі люблять «Даруємо пісню», навіть наші за океаном).

Читати далі

Суспільство

Студентська сумка з «обіцянками всього»

Автор:

Мій будинок розташований біля студентських гуртожитків.
Ця обставина визначає один цікавий календарний фокус. Щотижня у п’ятницю між будинками можна спостерігати рух сумочок, сумок, рюкзаків від гуртожитків до зупинки.
А у неділю по обіді виникає їх зворотній дрейф.

Читати далі

Політика

І знов зима, Майдан і «йолка»…

Автор:

10 грудня, Київ, Марш протесту. Суб’єктивні міркування:
1. Це не «міхомайдан», а народний протест (хоча, звісно, про захист Саакашвілі також ішлося); 2. Основне гасло, підтримане людьми: не стільки імпічмент (що наразі є малоймовірним), а реальна боротьба із корупцією; 3. Переважна більшість вийшли самі за себе; 4. Народ адекватний і свідомий (вдивіться у ці фото), тому розмови про «маргіналів» не доречні.

Читати далі

Політика

Герасим мало не втопив «муму»…

Автор:

Через оцих двох «державних мужів» Україна ледве не втратила безвіз. Я цілком серйозно! Увечері, як завжди по п’ятницях чимало журналістів, дипломатів, європарламентарів, функціонерів Єврокомісії проводили вечір у ірландському пабі Kitty O’Shea’s. Серед акредитованих при євроустановах журналістів цей паб відомий тим, що тут за гальбою гіркуватого ірландського «Гіннесу» можна одержати чимало важливої і корисної інформації неформально.

Читати далі

Політика

Розклад у борделі або Не сплутати путану і бика!

Автор:

Читаю поіменне голосування з питання звільнення Соболєва, бо ж стало цікаво хто з депутатів, обраних вперше у 2014 році, став курвою. Зробив висновки.
Такі курви, які ще вчора стояли на Майдані проти Януковича, зрозуміло, заспокоюють себе тим, що, мовляв, «один раз — не п%дарас», «може ніхто і не помітить»…

Читати далі

Суспільство

Лойко із мізерною вагою для макулатури

Автор:

У мене вдома є обидві книги американського русского Лойка. Після його хамської заяви про фільм «Кіборги» і претензію на єдине авторство — ці паперові сувеніри будуть вилучені мною з моєї бібліотеки…

Читати далі

Суспільство

Сергій Лойко… Ой, не стільки тої книжки, кілько того зойку…

Автор:

Пісатєль Лойко обурюється, що у фільмі «Кіборги» нібито дещо «позаімствовано» з його роману «Аеропорт»… Пригадується трохи давнішня презентація «Аеропорту» того Лойка в «Українському Домі». Ще перед її початком вже зарозумілий і забронзовілий Лойко пізанською вежею стовбичив у вестибюлі, нишпорив злодійкуватим поглядом по людях і визирав когось…

Читати далі

  • Погода

  • Новинар

  • Партнери