Архів категорії: Новини

Культура

Мовний «дзвін» від «ватної» торговки із Прилук

Автор:

Мовні конфлікти — невід’ємна частина українського повсякдення. Вони були і залишатимуться — допоки тут панують русскіє та їх колоніальні механізми. Але випадок у Прилуці — найбільшому україномовному місті на Лівобережжі — виламується за межі повсякдення.

Читати далі

Суспільство

Охорона пам’яток… до «основанья»

Автор:

Слухала цікаву радіорозмову про охорону пам’яток в Україні, про те, що служба така є, а охорони — нема. І це справді так. І поки щось зміниться в нашій країні, ми можемо втратити решту зі всього того, що ще дивом збереглося…

Читати далі

Суспільство

Воїни і діти в День Соборності

Автор:

В День Соборності України та з нагоди 100-річчя проголошення незалежності УНР офіцери відділу цивільно–військового співробітництва оперативного командування «Північ» завітали до 25-ї Чернігівської загальноосвітньої школи.

Читати далі

Суспільство

Роковини «гласу вопіЮЩого» до Нац(з)ради

Автор:

Сьогодні — День Соборності!
Для мене він особливий. Саме цього дня, 10 років тому (22 січня 2008 року) я виступив із відкритим Зверненням до РНБОУ про захист національного телерадіопростору від навали чужорідного, здебільшого російського продукту, та бездіяльність Нацради з телерадіомовлення.

Читати далі

Культура

Конфедерація журналістських організацій

Автор:

У Києві проголошено утворення Конфедерації журналістських організацій України (КЖОУ).
У програмній заяві об’єднання, до якого увійшла низка журналістських організацій, констатовано, що національний простір України продовжує перебувати під тиском сторонніх, ворожих до України, чинників, вплив яких посилюється.

Читати далі

  • Погода

  • Новинар

  • Партнери