Архів категорії: Новини

Культура

Вісьолєнькоє, у хорошому темпоритмє…

Автор:

Незліченні багатства українського музичного фольклору (пісні, думи, інструментальні традиції) нині перебувають у стані активного забування: якщо десь хтось і використовує мізерну їх частину, то найчастіше без розуміння або з свідомим наміром спотворити й поглузувати.

Читати далі

Культура

Карл ХІІ, Мазепа і російська брехня

Автор:

Люто рекомендую всім хто цікавиться Українським походом Карла ХІІ і повстанням гетьмана Мазепи проти московської деспотії прецікавенну книжку Сергія Павленка «Військо Карла ХІІ на Півночі України».

Читати далі

Суспільство

Безхатько із котячим поглядом

Автор:

Майже кожного другого дня відправляю замовникам книжки. Під’їжджаю до пошти, виймаю коробки з машини, рушаю до східців і зустрічаюся з його очима. О цій порі він перепочиває в своєму закомірку межи двома туями.

Читати далі

Політика

Трамп в Давосі не втече…

Автор:

У планах Білого дому немає повноформатної зустрічі президента США Дональда Трампа із президентом України Петром Порошенком на полях Давоського форуму, але у глав держав може випасти пожливість перетнутись, обмінятись рукостисканнями і компліментами.

Читати далі

Культура

Щучі мрії на Водохреща

Автор:

Щука із сомом причаїлись недалеко від берега:
— Слухай, соме, а шо ти думаєш про цих, що у ополонку стрибають?
— Ну, думаю, що якщо оту худеньку вхоплю за ногу, то спокійно затягну її на глибину і з’їм. А ти що думаєш?

Читати далі

Спорт

УСИКновєніє…

Автор:

«Кубик-рубик» боксера Усика здолав нарешті скінченну множину активних обертів. І всі його доти козацькі зачіски, «гопаки» на рингу і сольний вихід під «правильну» композицію – тепер хіба псові під хвіст.

Читати далі

  • Погода

  • Новинар

  • Партнери