Китай і США, попри декларації Трампа про суперництво з Китаєм, можуть стати партнерами і поділити світ на сфери впливу. Це несподівана думка Юрія Щербака. Я над цим не замислювався. Якщо таке зробили після другої світової війни, то чому такого не можуть зробити зараз? Взагалі інтерв’ю, яке охочі знайдуть на Ютуб, нехарактерно для Щербака. Емоційне. Я би сказав, розпачливе.
Постійно читаю фанатів Трампа, які уперто не помічають його карикатурних призначень, які дуже подібні до призначення Баканова головою СБУ. Розплющіть нарешті очі. Його призначення це не припущення і фантазії. Це факти, які неможливо заперечити.
А ось припущення Щербака це один з можливих варіантів. Я все ж таки сподіваюся, що американці з китайцями не дружитимуть, оскільки надто різні способи життя, різні підходи у цих народів. А в ситуації суперництва здача України — це посилення рашки, яка є васалом Китаю.
Відповідно, це посилення Китаю. Тому Трамп, хоч який би пієтет він до Путіна не мав, все одно муситиме ставити рашку на місце. Але життя не завжди логічне і розвивається не так, як би нам хотілося.
Нинішня ситуація — це наслідок того, що Захід, насамперед США, починаючи з Обами, намагалися умиротворити путіна. В тому числі і Байден, який нібито надавав підтримку Україні, але де факто обмежував її використання. Це якраз і призвело до поширення війни в інші регіони світу.
Юрій Луканов
Ю. Щербак «Ми уже над прірвою»
Вибачте, вже на ФБ знайшла… не додивилася зразу.
А лінка на інтерв’ю Щербака немає ні тут, ні на Вашій сторінці у ФБ.