Політика

Допоки українські президенти «тикають»…

Цей конфлікт президента і секретаря Бориспільської міської ради… Всі оці: «… вийди отсюда»; «плохо чуєш?»; «мені все одно, де ти»; «іди вже, госпаді»; «ти, іді гуляй»; «… не люблю бандитів просто…»…

… І я згадала давнє інтерв’ю тоді ще актора Зеленського, який розповідав про поневіряння в Києві після повернення з Москви. І про те, як вони намагалися знайти спонсорські кошти. Як оббивали пороги різних кабінетів…

А потім стався злет, прийшов успіх.
І тоді вже сильні світу цього потяглися до Зеленського і компанії. «І я не зразу їх приймав, нехай чекають. Як я колись чекав», — приблизно так говорив тоді Зеленський.

Схоже, що нинішнє президентство – це помста всім тим, у кого він виступав на корпоративах і дивився на їхні гулянки; помста всім тим, хто футболив і надавав йому погані гримерки; помста тому, хто і досі винен гроші за телеефіри 95-го кварталу; помста тим, хто тримав його в коридорах і змушував очікувати.

У нас багато чого «лізло» з тих, хто очолював державу. «Тикали» Ющенко, Янукович, Порошенко. Стали крилатими їхні дикунські фрази «візьми той рахунок і кинь в морду журналісту…», «казли, каториє мєшают нам жить…»…

А скільки ще є українських чиновників високого рангу, хто не слідкує ні за словами, ні за поведінкою, «рулюючи» районом, містом, областю!!!

Ображені і закомплексовані люди не можуть берегти чужу гідність. Вони просто не знають, що це таке, не відчувають межі, перед якою варто зупинитися.

Я не обирала цього президента.
Але він став президентом нашої країни. І запевнив, що буде іншим.

Ну, з кадровими призначеннями друзів, кумів і однокурсників друзів ми вже все зрозуміли. Побачили і привселюдну обіцянку-доручення заступнику голови СБУ, другу дитинства Баканову «розібратися з цим чортом». Це Ото вже справді — завдання для Служби безпеки України, і за масштабами і важливістю!

«Для лакея не может быть великого человека, потому что у лакея СВОЕ понятие о величии». Лев Толстой. «Война и мир»…

Зоя Казанжи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *