Спорт

Турнір з футзалу на честь Героїв

Матерів загиблих захисників України в зоні АТО запросили на перший турнір з футзалу «Герої не вмирають», який відбувся у Чернігові. Перед початком змагань, власне, матері загиблих з громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» вручили капітанам команд різдвяні обереги – ангелів-охоронців.

А футболісти матерям – пам’ятні вимпели з написом «Родині воїна. Герою, який віддав своє життя за українську землю». Такі вимпели одержали родини Євгена Бушніна, Андрія Іщенка, Дмитра Полегенька, Юрія Степанця, Дениса Чередниченка, Андрія Шанського, повідомляє прес-служба «Справедливості» у Чернігівській області.
 

До команд і матерів загиблих воїнів звернулися начальник головного управління Державної казначейської служби в області Анатолій Літош, координатор Руху «Справедливість» у Чернігівській області Володимир Березинський, голова громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» Микола Шанський.

А боротьба на футбольному майданчику була запеклою, чесною і до останніх хвилин тримала глядачів у напрузі. Красномовний факт: доля першого місця вирішилася у другій серії пенальті.

Спочатку команди зіграли в групах по два тури, а потім у фінальній частині турніру розіграли місця з першого по шосте. У матчі за 5-6 місце грали «ДНВЦ» – «Бахмач» — 1:1 основний час. По пенальті 3:1.
«Справедливість» виграла у команди «Казначейство» з рахунком 2:1 і посіла 3 місце.
Переможцем стала команда волонтерів «Біатлон». Вона змагалася у фіналі з «Ураганом». Основний час 4:4. І — 4:3 по пенальті.

В складі «Біатлону», до речі, виступав відомий біатлоніст Андрій Дериземля, який є одночасно і начальником міського управляння у справах сім’ї, молоді та спорту. Переможці та призери нагороджені медалями, грамотами та подарунками.

Представник організатора турніру «Герої не вмирають» Володимир Березинський запевнив, що турнір буде традиційним. Змагання підтримали громадська організація «ЩИТ 41», Чернігівська обласна федерація футболу, Центр допомоги учасникам АТО в області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *