Політика

Даля Грибаускайте: Соромно!

Соромно за Європу. Соромно за НАТО. Думаєте ви відсидитесь у своїх затишних країнах? Думаєте ви і далі будете пити вино, їсти сир, сосиски і хамон та дивитися на нашу вітчизняну війну в ютуб? Думаєте у путіна немає планів помститися за те, що «рассєя стаяла на калєнях»?

Почитайте слова великого політика: «Це починає виглядати так. Санкції не зупинять Путіна, якими б вони не були. Вони необхідні, але без будь-яких винятків, як-от тих, які ми бачимо у відключеннях SWIFT або в енергетичному секторі та банках, які його обслуговують… Тільки війна, яка вже розпочата, може зупинити нову війну. Немає потреби прикидатися і намагатися заспокоїти нашу совість, не постачаючи Україні нічого, окрім зброї, причому надто пізно».

Народ України воює за нас, а діти України захищають нас від путінського божевілля. Повторення мантри про те, що НАТО не може допомогти Україні, вже звучить пафосно і показує боягузтво Заходу. Путін це теж бачить. Хоча він швидко вчиться.

Захід досі не розуміє, що в Україні йде європейська війна. Або ти береш участь у цьому і борешся з агресором, або стаєш співучасником військових злочинів, просто стоячи і спостерігаючи, як нищиться Україна та її народ. Так, співучасник.

Якщо ми не зупинимо Путіна в Україні, нам все одно доведеться вести війну, але в наших країнах. Україна просить реальної допомоги, а ми дивимося, як на наших телеекранах зносяться житлові квартали, і весь час говоримо, що «сильно підтримуємо Україну».

Мені соромно чути, як лідери та чиновники НАТО бурмочуть, що вони «не можуть вплутуватися в конфлікт». Але ж ми зробили це в Сирії, Лівії, Африці, Югославії та Афганістані, чи не так?

Сьогодні Україна бореться за виживання своєї нації та за мир в Європі. Ми будемо продовжувати дивитися, як руйнується незалежна держава?

Слава Україні!
Слава її героям, а поки тільки її героям, бо інших на горизонті немає.

Даля Грибаускайте

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *