Політика

Утікач від санчат

Ситуація з путіним мені чимось нагадала ситуацію з януковичем. Яник міг сто разів зупинити на початках Євромайдан і петляти як лукашенко, обіцяючи путіну золоті гори. Він міг відправити у відставку Азарова, показово звільнити міністра внутрішніх справ Захарченка за побиття студентів, зробити безліч дрібних поступок, аби не розгорілось багаття революції. Але він був настільки тупий і причумлений владою, шо зайшов до точки неповернення і тоді вже було годі щось змінити. І він мусів тікати.

Путін, звісно, втікати не буде, бо йому нема куди. Ну, може, в Китай. Але його втеча дала б шанс росії — вони б від нього дистанціювались, переклали всю вину на нього і отримали шанс швидше зняти санкції.

Але путін у протистоянні зі світовим Євромайданом зайшов настільки далеко, що примирення не вийде. І домовленостей та якогось консенсусу — теж. Всі політичні, дипломатичні та економічні зв’язки порвано. І йти на поступки чи робити вигляд, шо нічого не трапилось Захід вже не буде. Може, і планував на початку, але зараз вже навряд чи.

Путін послав свою армію «бити українських студентів», а в результаті їх закидали коктейлями молотова і луплять нещадно. І за українців вступився світ. Більше того, розганяючи свою пропаганду і накручуючи росіян, путін дійшов до такого моменту, що і відступати вже не має куди, бо його власний народ, ошалілий від пропаганди, штовхає його в спину і вимагає йти вперед. Отой, що на диванах — але їх там сто мільйонів.

Це як у ситуації, коли тягнеш санки і починається легенький нахил і ти вже мусиш бігти і втікати від санок, котрі тягнеш, аби вони не били по ногах.

От так і там тепер. Неясно нашо вони воюють далі? Адже Захід чітко дав зрозуміти, що санкції не зупиняться, якщо війна припиниться захопленням частини України. Тільки повний вивід військ. Більше того, вони вже готуються до відмови або примусового відключення газу і нафти. Тобто градус протистояння між США, Заходом та росією тільки наростає. Ми вже зараз звикли до нього, але якби навіть 24 лютого хтось розказав нам до чого дійде через 2 місяці — ми б дуже здивувались.

Більше того, військове невтручання США і НАТО вже не виглядає таким аж вже категорично нереальним. Тому що вони повністю ігнорують його погрози і постачають все більше зброї. Окрім того, загнана в кут скажена тварина нападатиме на всіх, хто загнав її в кут. І загнали якраз наші західні союзники. А Україна стала бетонним кутом.

Володимир Гевко

1 Коментар

 1. Анатолій Пінчук

  Ось тут я згоден з автором, що:
  «… загнана в кут скажена тварина (путін з росіянами – А. П.) нападатиме на всіх, хто загнав її в кут. І загнали якраз наші західні союзники».
  А зовсім не наше ЗЄ, яке в 2019 році зупинило фінансування оборонного комплексу, забороняло воїнам ООС стріляти у відповідь, наказало залишити оборонні позиції (ЗДАТИ ТЕРИТОРІЮ!) та пообіцяло «посмотрєть в глаза путіну…
  За кілька місяців до агресії росії висміяло дані американської розвідки про дату початку війни – «нє отпугівайтє інвєсторов», а за кілька днів до війни заявило на Мюнхенській конференції, що «весь російський народ не воюватиме з Україною»!

  Агов, 73%-ні! Ви вже все це забули?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *