Спорт

Ганебне падіння зірки

Вчора на чемпіонаті Європи в Німеччині збірна Португалії програла французам через банальну причину — через Роналду. Цей самозакоханий нарцис все ніяк не заспокоїтьтся — все ще бажає бути на гребені. А гребінь пройшов. Ти перебував на почесній пенсії, зароблючи “рублішко” в Еміратах. Ну й сиди там. Но ніт — він поліз у збірну.

Здогадайтеся з трьох разів хто був в збірній реальним керівником. В результаті всю гру було заточено під нього, а він Євро про-ва-лив! Статистика дуже сумна…

Гадав, що ще після попередньої гри, коли не забив пенальті і плакав, йому вистачить розуму усунутися. Но ніт. Він же великий і страшний.

Як результат, в грі проти Франції на полі не було одного гравця — Роналду просто вмер. Но сказати йому, що він вже не тягне і не має права грати за збірну ні тренери, ні функціонери не змогли. Це ж Роналду! Тому підозрюю, що саме він і був головним тренером збірної.

Результат — он він.
До слова, якщо не помиляюся, Роналду ще збирається на наступний Чемпіонат світу. Напевне, забув стару мудрість: треба мати мужність вчасно піти…

Павло Бондаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *