Політика

«Гопак» для Трампа

Ну, вітаю всіх! Наш «один з найвеличніших лідерів усього світу» (за словами його помічника Єрмака) – обхезався. При чому обхезався так, що схоже розгрібати наслідки ми будемо всією країною.

Бо давно вже авторитетний «Bloomberg» не присвячував нашій країні стільки матеріалів протягом кількох днів. Що й не дивно. Міжнародний скандал у який потрапив президент Зеленський, в Сполучених Штатах забудуть явно ще не скоро.

Коротко так.
Є така країна – Сполучені Штати Америки. А в Штатах є такий президент Трамп. А президент Трамп хоче обратися на другий термін. А головний опонент Трампа на виборах – Джо Байден, колишній віце-президент за часів президента Обами. А в Джо Байдена є син – Хантер Байден, член правління української газової компанії «Бурісма», заснованої Миколою Злочевським, екс-міністром екології часів президента-дезертира Януковича.

І так само як у нас, Байден зараз волає у США про «злочинну владу бариг і корупціонерів», а Трамп відповідно – що Байден сам корупціонер. Реально слабким місцем Байдена є бізнес його сина – син політика є одним з керівників газової кампанії в Україні – країні, якій США регулярно надає чималі обсяги державної допомоги. Звісно, виникає питання – а чи не залежать ті обсяги допомоги від міри успішності в Україні сина Байдена?

Питання це НЕЙМОВІРНО цікавить президента Трампа. І от 25 липня між президентом Трампом і президентом України Володимиром Зеленським відбулася телефонна розмова, офіційно – Трамп вітав Зеленського з перемогою на виборах.

А у США щойно сплив «свистун», тобто певний агент їхніх спецслужб, який надав Конгресу США інформацію про те, що під час телефонної розмови, Трамп разів вісім пригадав, що от не зле було б в Україні знову порушити кримінальну справу проти бізнесу сина Байдена… Корупцію там знайти… В ідеалі – про дотичність Байдена старшого до корупції з’ясувати…

Тут варто зауважити, що справа проти «Бурісми» в Україні вже порушена, але була закрита. Подейкують навіть, що генпрокурора Шокіна усунули з посади якраз через тиск адміністрації Обами – Україна тоді була не в тій ситуації, аби опиратися. Версію цю заперечують і Касько (тоді – заступник Шокіна), і сам Шокін.

За «Bloomberg» саме з цим бажанням Трампа було пов’язане блокування американської військової допомоги для України. Але наразі наш «один з найвеличніших лідерів усього світу» запевнив, що допомогу США нам скоро нададуть. А ще він якраз на зустріч з Трампом зібрався. Певно – домовилися президенти про щось. І тут – таке…

Важко навіть уявити обсяги політичного скандалу, що спалахнув зараз у США – за безпосередньої участі нашого «одного з найвеличніших лідерів усього світу». Виходить так, що Трамп намагався розправитися зі своїм політичним опонентом руками президента іншої, незалежної держави. Очевидно – не за просто так. А за таку провину маленьких сильно по дупці плескають.

Але просто у дивовижній ситуації опинився наш «один з найвеличніших лідерів усього світу». Уявити багнюку, в яку він усівся і занурився по вуха – геть навіть бракує уяви. Певно ж, під час тієї розмови Зеленського і Трампа наш «один з найвеличніших лідерів усього світу» ляпнув щось, на кшталт « я зрозумів, ми обов’язково зробимо».

Уявляєте собі? Президент одної країни просить президента іншої країни порушити кримінальну справу проти політичного опонента першого президента, а другий президент обіцяє вплинути на правоохоронців і все організувати!

Я розумію, що у нас цим уже і дітей не здивуєш. А подумайте ким стане президент Зеленський після цього всього на Заході? Подумали? Правильно, він стане корупціонером. Класичним – зі знаком якості. А тут ще й спільне фото з олігархом Коломойським (по якому ФБР справу веде) та історія з підпалом будинку екс-голови Нацбанку Валерії Гонтаревої – якраз до масті.

Скажете, Трамп міг так само під’їхати і до Порошенка? А от ні – не міг. До Порошенка під’їзджати було моторошно. Порошенко мав аж надто широкі зв’язки в американському політикумі – і серед демократів, і серед республіканців. Порошенко міг розрулити цю ситуацію тихо і без шуму. А зараз…

Скажете, ніякого розслідування за ці місяці порушено не було? А я відповім – за це Зеленський ящик шампанського мусить виставити колишньому генеральному прокурору Юрію Луценко, який явно розумів звідки вітер дме (згадайте його інтерв’ю про витівки послиці США).

Але набагато цікавіше інше – яку ЩЕ інфу злив «свистун» однопартійцям Байдена, і які ще подробиці міжусобиць Трамп-Зеленський спливуть найближчим часом?

І ким в очах Заходу виявиться тоді наш «один з найвеличніших лідерів усього світу»? Про те, що станеться в разі перемоги Байдена (а вона дуже вірогідна) – я вже просто промовчу.

Дмитро «Калинчук» Вовнянко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *