Антонівський міст, який сполучає Херсонщину з Кримом, фактично зруйнований. Що це означає: цей міст є головним каналом постачання херсонського угрупування орків з боку Криму. Альтернативний шлях — через Нову Каховку, який добре обстрілюється ЗСУ. Знищення Антонівського мосту означає, що українські війська готуються штурмувати область.
Про знищення цього обʼєкту повідомив такий собі заступник так званого гауляйтера Херсонщини Кіріл Стрємоусов. «Мост фактически разрушен. Если удары продолжатся, он может рухнуть», — сказав він.
Якби Антонівський міст був зруйнований ЗСУ в перші хвилини війни, росіяни не змогли б окупувати Херсонщину упродовж декількох годин. Але це зовсім інша історія, і зовсім не військова…
Орест Сохар