Політика Суспільство

Дерусифікація або смерть

Нещодавно мною та воєнними експертами Пентагону майже офіційно доведено, що в усіх російських (радянських) пам’ятниках, ба й навіть вуличних табличках з російськими (радянськими) топонімами заховано секретні маячки для наведення ракет. Щоб не палити «контору», ракети беруть поправку у 200-300 метрів, руйнуючи переважно цивільну забудову.

Цю секретну програму створили ще за Берії, під час Холодної війни. Інфа 100%. Це було зроблено для того, щоб знищити війська НАТО в разі їхнього вторгнення в Прибалтику та Україну. Також цілком ймовірно, що чіпи заховано в радянські книжки. Зокрема повні видання Пушкіна, Толстого та Достоєвського. Особливо небезпечні випущені під час «пєрєстройкі» томіки Булгакова, Солжєніцина та Ахматової, оскільки містять вже модифіковані чіпи для наведення безпілотників.

Надсучасні російські ракети летять на звук російської мови. Особливо точно наводяться на мат, попсу та кодові слова-паразити «как-то так», «тіпа», «на самом дєлє» та «жєсть». Система наведення ракет постійно модернізується. Центр управління пекельною машиною час від часу активується у Кремлі.

Українці!
Якщо хочете вижити — зносьте радянські та російські пам’ятники, змінюйте топоніми, позбувайтеся книжок країни-терориста. Переходьте на українську не тільки у ФБ та ефірах на Ютубі, але й у побуті. Тримайтеся якомога далі від російськомовних співвітчизників. Читайте своє, плекайте своє, підтримуйте своє і тоді залишитесь живими, а Україна переможе! Бо все російське — вбиває!

Дерусифікація або смерть!
Цілющі українські книжки, авторства Антіна Мухарського, що покращують життєвий тонус та рятують життя можна замовити на сайті UKRIDEABOOK.

P.S.
А до пана Віталія Кіма доводжу логічний висновок: знищивши у Миколаєві пам’ятник чекістам, невідомі українські патріоти врятували десятки, а може й сотні російськомовних громадян, які й досі наражають на небезпеку і смерть тисячі земляків, які живуть поруч. Бо на правах відповідального мольфара давно кажу — війна в Україні триватиме доти, поки тут звучатиме русская рєчь — найкращий маячок для наведення сучасних російських ракет.

Антін Мухарський

1 Коментар

 1. Анатолій Пінчук

  Геніально! Зразу згадав, як десь 22-24 роки тому по електричках ходили з важкими сумками торгівці та пропонували російську класику (в твердій обкладинці!) всього за 1 гривну! А також «камсамольскую правду» та інші «дебелі» російські газети!
  Я тоді іноді їздив у відрядження до росії, і знав, що там ціни на цю продукцію в кілька разів вищі! Подумав: «ось вона, ідеологічна диверсія, пропаганда язика поганого»…
  А виявляється, все значно страшніше! Дякую! Буду обачним!
  А спонукало мене написати цей відгук бажання попередити пана Антіна – твоє життя теж в страшенній небезпеці!
  Надсучасні російські ракети особливо точно наводяться на мат!
  Остерігайся! Ти потрібен Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *