Хвиля Десни » 13 Травня, 2024

Daily Archives: 13 Травня, 2024

Спорт Суспільство

Попрощалися з Сергієм Савелієм

Published by:

Відзнаку імені Володимира Боденчука «Журналістика і Спорт» Сергію Савелію ми мали вручити два роки тому. Однак Сергій хворів і приїхати на вручення не зміг. Не склалося з тієї ж причини і через рік. Ми передали Сергію нагороду десь три тижні тому. Він перетелефонував і ми довго розмовляли. Про друзів і колег, про плани — «Журналістську весну» і футбольний матч, де він знову буде в образі Гулліта, як колись…

Continue reading

Культура Суспільство

Давай смажити бузок!

Published by:

Те, що сталося з Євробаченням, може статися і з енергетикою, і з авіаційною, космічною галуззю, навіть політикою — якщо їх захоплять ініціативні аматори без базової професійної освіти, які не розуміють кінцевої мети своєї позапрофільної діяльності.

Continue reading

Культура

«Культура недопитих пісень»

Published by:

Ми — настільки співоча нація, що на Євробаченні нас уже сахаються! В селі, коли до співу діло дойде, то люди забувають і випивать, і їсти. Нема коли. Так і вертаються додому. Наспівані… Голодні, тверезі, злі… В мого покоління головна проблема така: як правило, ніхто не знає жодної пісні далі першого куплєта…

Continue reading

Культура

Головно — аби «качало», «вставляло», викликало емоцію

Published by:

«Товариші інваліди творчости», я, звісно, розділяю думку, що «мама твереза» — то рідкісна графоманщина, себто сам текст, проте мова об попмузиці, яка за визначенням є загальнодоступною, охоплюючи всі види навіть не музики, а музикування, тобто аж ніяк не надається до текстового аналізу, бо текст тут є вторинним компонентом.

Continue reading

Культура

Перевернута видовищність

Published by:

Не час зараз для глибокого аналізу «євророзваг». Адже в українців задача зараз абсолютно інша. Тому буквально кілька слів. Пісенний конкурс Євробачення давно перестав бути конкурсом пісенним. Тобто, знівелювалось значення як пісні, так і виконавця (вокаліста, артиста).

Continue reading

Культура

Трохи «фріків», кілька співаків, а решта — «дуркували»

Published by:

Чимало авторитетних людей (і в музиці, і в поезії) вже висловили свою точку зору на нинішній фінал Євробачення, і їх «вердикт» був здебільшого негативний – від критики тексту пісні українських виконавців до «сатанинських» ноток в самому фінальному шоу.

Continue reading

Культура

Нагадування за чий кошт забава

Published by:

Як на мене, цього разу Україна на Євробаченні все зробила правильно — і пописалася дуже достойно. Десь так і має презентуватись на світових майданчиках країна, яка відбиває unprovoked genocidal war: не роздираючи на собі виразок на чужому весіллі, щоб не псувати гостям апетиту, – і водночас не забуваючи на повен голос нагадувати присутнім, за чий кошт вони тут бавляться, поки за кількасот км звідси ллється кров.

Continue reading