Економіка

Норвезький досвід під бізнес-проекти

За підтримки норвезького уряду українські військові, учасники бойових дій та члени їхніх родин вже протягом двох місяців відвідують курси перепідготовки за цивільними спеціальностями комп’ютерного веб-дизайну та готельно-ресторанного бізнесу. Дружні україно-норвезькі стосунки постійно розвиваються з часів незалежності України, а проект військової перепідготовки триває вже 13 років. Цього разу норвезький професор Борд Мікалсен навчав воїнів практичним складовим ведення свого бізнесу, надаючи слушні поради.
 

Під час останнього набору слухачів організатори збільшили кількість учасників до 70 чоловік, що вдвічі більше, ніж минулого разу, адже проект користується великою популярністю як в Україні так і в Норвегії.


Проект визнано одним із найуспішних у сфері освіти для офіцерів і членів їхніх родин, вважає ректор Чернігівського національного технологічного університету Сергій Шкарлет. Програму вже активізували шістнадцять вишів України, а більшість учасників проекту вже планують створити власний бізнес після закінчення курсів.

Організатори запевняють, що ринок праці кожного регіону диктує свої умови щодо найбільш запитуваних спеціальностей, тож вони підходять до процесу досить гнучко. В Чернігові, вже з цієї осені, планують розширення – окрім айтішників та підприємців готельно-ресторанного бізнесу будуть готувати й масажистів-реабілітологів.

Ігор Березинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *