Політика

Отетеріння Березовського

А всі помітили ультиматум Президента главі УПЦ Московського патріархату Онуфрію (Березовському) на параді?

Адже глава держави сказав главі церковної резидентури: «Нехай сьогодні нас почують і в Константинополі, і в Москві, і у Ватикані: ми маємо твердий намір розрубати останній вузол, яким імперія відчайдушно намагається прив’язати нас до себе. Ми сповнені рішучості покласти край неканонічному перебуванню вагомої частини нашої православної спільноти у залежності від російської Церкви».

Глава держави при цьому наголосив, що вказана Церква «освячує гібридну війну Путіна проти України, день і ніч молиться і за російську владу, і за російську армію».

А Онуфрій стояв між іудейським равином і греко-католицьким архієпископом і, певно, розумів, що це — пряма мова ультиматуму: вибирай Березовський! Чи ти з березовськими-зрадниками ( як кількоденний командуючий ВМС України, що переметнувся на сторону Росії), чи з українцями!

А коли ще й українська авіція полетіла над Хрещатиком… Так гарно оператори показали, як в українського Патріарха Філарета очі по-дитячому блищали від захоплення, а в московського ставленика Онуфрія — розкритий рот видавав отетеріння.

До речі, згадка Президентом України Ватикану також не випадкова. Ох, не випадкова. І Папа Франциск це знає, бо вже звав до себе свого ставленика з України розпитать: чи ж не побіжать уніати до єдиної православної церкви?

Василь Чепурний

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *