Політика

Від Брюссельського причалу…

Добіг кінця дводенний робочий візит членів команди «Зе!» – Олександра Данилюка і Руслана Рябошапки — до Брюсселя. Олександр Данилюк у команді Зеленського відповідає за міжнародні відносини, економіку, фінансову і банківську політику, Руслан Рябошапка – за правоохоронну та антикорупційну політику.

Радники новообраного президента України зустрілися з представниками Єврокомісії на рівні керівників Генеральних директоратів, з міністром енергетики США Ріком Перрі, послами країн ЄС, США, Канади, України при Енергетичному союзі ЄС у рамках форуму ЄС-США з енергетичної безпеки.

Інша широкоформатна зустріч представників Зеленського відбулась у Раді ЄС. Там Рябошапка і Данилюк виступили перед послами країн ЄС при Комітеті з питань політики та безпеки Європейського Союзу.

Зустріч у Комітеті з питань політики та безпеки тривала дві години. Соратники Зеленського говорили про необхідність продовження, посилення, поглиблення і розширення санкцій проти РФ, як невід’ємного елементу у поверненні Росією окупованих нею українських територій.

Мова йшла і про необхідність відновлення роботи «Нормандського переговорного формату» та його підсилення іншими країнами. Йшлося також про продовження судової реформи, боротьбу з корупцією, ринок землі, демонополізацію енергетичного ринку та деолігархізацію економіки, реформи у секторі безпеки.

Власне, було обговорено цілий безпековий пакет щодо співробітництва між Україною і Європейським Союзом. ЄС запевнив у наданні Україні підтримки і допомоги.

Отже!
Хлопці не словом, а ділом продемонстрували, що зовнішньополітичний, безпековий, зовнішньоекономічний вектор України на чолі з її новим президентом чітко спрямований на Європейський Союз і НАТО.

Тому, пане Порошенко і ваші підручні, припиніть лемент! Караван Зеленського від Брюссельського причалу рушив до Європи!

Ростислав Демчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *