Суспільство

… І вставало сонце Перемоги над золотоверхим Києвом

Благодатний вогонь зійшов у храмі Гробу Господнього в Єрусалимі, а в Новому Єрусалимі — золотоверхому Києві предстоятель української церкви Епіфаній молився в незвично малолюдному храмі, закликавши вірян молитися за теле- чи ноутбук-трансляцією. Бо в нас війна. І росіяни, які чомусь називаються православними, стріляють навіть у передвеликодній день, як учора по Одесі, де загинуло навіть немовля.

Ці удари благословляє московський патріарх Кіріл! Він війну взагалі називає «мєждуусобной бранью»! Не знаю, як почуваються сьогодні ті українці, хто й досі ходить у московську церкву, як їм їхня совість не пече, я вже не кажу про попів московського патріархату на чолі з Онуфрієм Березовським!!!

Давно помітив, що перед великими християнськими святами активізується всяка нечисть — навіть у сім’ї, якщо вона не міцно зліплена, жінка ґзиться, або чоловік біситься. Що вже казати про велику країну, яка заснована на брехні і злодійстві — цих двох оружжях диявола?!

Проте, на диво всім, б’ються смертним боєм хлопці з «Азову» у Маріуполі. Якби росіяни були православними, вони би побоялися таке творити у місті імені Матері Ісусової. Але темні вони й тупі, як ті орки з Толкієна. Проте, не називаймо їх орками, бо вже й росіяни стали це вживати — мовляв, є орки, вони погані, і є інші росіяни — хороші. Ні, всі ви, росіяни, абсолютно всі відповідальні за цю війну, як всі німці були винні за режим Гітлера!

Авіабомбу на Чернігів, від якої водночас загинули 48 людей, скидав не Путін, а звичайний росіянин Красноярцев. Щойно Генпрокуратура повідомила: цьому росіянину, пілоту Красноярцеву оголошено підозру. І це дуже добре, бо в Чернігові вже поширилася чутка, що його обміняли на наших полонених. Ні, спершу судити, а тоді вже вирішувати що з ним далі…

Вселенський патріарх Варфоломій I назвав Україну мученицькою і згадав оточених у Маріуполі. Натомість папа римський Франциск прирівняв Україну і Росію та й навіть на Мальті зняв хреста, щоб не ображати, мовляв, почуття мусульман… Співчуваю римо-католикам, що після могутньої постаті поляка Івана Павла II мають отаке єзуїтство, невідповідне апостольському престолу…

А наші ЗСУ поцілили у командний пункт однієї з російських армій — два генерали утилізовані, ще один важко поранений. Щойно вісім сіл Херсонщини взято під контроль ЗСУ. Бої безперервні в Рубіжному та Попасній. За 60 кілометрів від кордону росіяни розгортають ракети «Іскандер». Обстрілюють наших прикордонників біля Сеньківки (монумент «Дружби народів» ще не злетів у повітря? А пора б!)

У Брянській області за 3 км від нашого кордону росіяни продовжують копати окопи та траншеї, у трьох областях оголосили підвищений рівень небезпеки. Щось там горить і вибухає то в Твері (і Генштаб іронічно зауважує, що то за сотні кілометрів від України!), то знову в Білгороді… Кажуть про російські провокації. Як на мене, то добре, навіть якщо самі собі влаштовують — хай росіяни хоч трохи відчують, що таке війна, ними принесена на українську землю.
Фото Юрія Сиротюка дуже виразно ілюструє цьогорічний Великдень. Україна непоборна! Від Сяну до Дону!

…І ранок прийшов на зранену землю, і був 60-й день Широкої української війни. І крашанки цокалися об метал автоматів, і паски святилися Духом Святим у касках, і бачив Господь наругу над містом Його матері та над усім своїм українським богообраним народом і затверджував оперативний план струшування боговідступної мерзотної Росії, і вставало сонце Перемоги над золотоверхим Києвом.

Василь Чепурний

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *