Політика

Путін-Трамп. Партія №2

Путін боїться летіти у США на зустріч з Трампом. Про це повідомило американське видання «The Hill». Уточню, в «The Hill» не написано прямо, що Путін злякався.

Але так коментують відмову Володимира Путіна прибути у Вашингтон на саміт Росія-США американські політики і журналісти.

Американське видання посилається на слова помічника президента РФ у справах зовнішньої політики Юрія Ушакова. Він у вівторок заявив, що Володимир Путін не готовий прийняти запрошення Президента Трампа, аби відвідати Білий Дім.

«Ви самі знаєте, яка неоднозначна атмосфера існує довкола результатів саміту у Хельсінки, — сказав Ушаков. — Я думаю, було б мудрим, щоб дати пилюці осісти, і тоді ми зможемо обговорити всі питання належним чином, але не зараз».

Натомість Юрій Ушаков запропонував американській стороні провести зустріч двох лідерів наприкінці листопада в Аргентині на полях саміту G20.

Що не кажіть, але цікаво розгортається друга партія гри між Путіним і Трампом. Тепер у Трампа думають: який коник може викинути Володимир Путін до саміту G20 у Аргентині? Зрозуміло, що там Путін разом із Меркель і Макроном, утрьох матимуть значнішу перевагу над Трампом…

Але тут іще одна важлива і невесела для України обставина. Це те, що раніше, ніж наприкінці листопада обговорювати і вирішуввати російсько-український конфлікт світові лідери не будуть. А там вже й Різдво, Новий рік і підготовка до виборів. Питання Криму, Донбасу, полонених і ув’язнених знову зависають…

Ростислав Демчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *