Політика

Вигнати торгашів з Храму

У Банкової серйозна проблема. В один день той, який не знав собі рівних у світі і вдома, раптово опинився на рингу з Арестовичем. За ворогом твоїм пізнаю тебе… На фронті «раптово» настала позиційна війна. Мамині стратеги мають забути концепцію «Бахмут + 3», пиво в Криму, вобла на Кубані за 2-3 тижні…

Я дякую Валерію Залужному, який відмовився від жуківських ініціатив окремих генералів і теоретиків Банкової: наступному мільйону по калашникову з лопатою — і на фронт. Росію має і може перемогти лише високотехнологічна армія. Життям воїнів заради щоденних виступів про наступних 300-500 м жертвувати не можна. А хто дуже хоче піару і звитяг — прошу дуже, вперед, в атаку, попереду батальйонів. Наполеон вів свої війська за собою.

Нам потрібні технології, які шляхом натискання кнопки в бункері знищують ворога сотнями, розвалюють його заводи і логістику, вселяють жах. І це не ядерна бомба, достатньо інших засобів ураження. Але вони мають бути в достатній кількості. І українського виробництва.

Щоб це нарешті зʼявилося — Україна потребує кардинальної реформи. Вигнати торгашів з Храму. Благодатний вогонь на базарі не сходить. Має бути серйозна розмова з нацією: ми припиняємо балаган і починаємо працювати над досягненням мети – сильна і вільна Україна в ЄС і НАТО.

І, чесно, досить цих цирків, коли всі про все знають, але роблять відсторонений вигляд і мовчать. Злодії і зрадники мають сидіти у вʼязниці!

Володимир Омелян

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *