Політика

За маскою клоунів

Арахамія шкодує, що не можна шантажувати світ ядерною зброєю. Арестовіч пропонує перейменувати країну на Русь-Україну. Данілов вважає правильним перейти на латиницю. Зеленський хоче провести в Карпатах зимову Олімпіаду… Стьоб розумних людей над цією клоунадою вже напружує. Але зрозуміймо: вони не клоуни!!!

Клоуни не могли би домовитися із усіма олігархами і взяти під контроль основні засоби масової інформації, де взагалі не знайдеш жодних негативних фактів, які переповнюють наше життя.

Клоуни не могли би взяти під контроль усі силові органи, які прощають усе своїм аж до вбивства в ДТП або розкрадання в надзвичайних розмірах владною командою і нищать за безпідставними кримінальними провадженнями будь-кого, хто виступає проти нинішньої влади.

Це не клоуни. Це люди, які знайшли технологію. Вони дуркують для нас, висуваючи абсолютно маразматичні ідеї, аби прикрити те, як вони крадуть і нищать державу. Бла-бла. І всі стібуться над латинкою, а тема «вагнергейта» відійшла в позавчорашнє. Бла-бла. І чергове дтп чергового пяного слуги народу забулося. Бла-бла. І замість вияснення, де ділися субсидії на опалення — всі говорять про Олімпіаду.

І ще важливо: клоуни – неосудні. В нашій традиції прощати все блаженним і міським дурникам. Хоча голлівудські фільми правильно нас вчать, що найстрашніші персонажі ховаються саме за масками клоунів.

Юрій Луценко

1 Коментар

  1. Анатолій Пінчук

    А все розпочалося 2,5 років тому, коли 73,22% дорослого населення України одночасно помішалося на одному кловуні (тепер він головний)!

    То хто в нас блаженний?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *