Спорт

Воїни за шаховим столом

У Чернігові пройшов перший в історії чемпіонат України з шахів та шашок серед учасників бойових дій. Змагання проходили у відповідності до шахового кодексу ФІДЕ за круговою системою. На турнір завітали учасники з восьми областей України. Всі вони вже багато років грають в шахи, а п’ятеро з них є кандидатами у майстри спорту. Організатори впевнені, що для воїнів проведення цього турніру є засобом адаптації у мирному житті.
 

До змагання готувалися заздалегідь та придбали нове обладнання, що відповідає шаховим стандартам Європи та світу. В напруженій боротьбі всі учасники показали дуже високі результати, демонструючи волю до перемоги.

За результатами особистих показників бронзовим призером став волинянин Іван Урупа, срібло — у Олександра Єрмакова з Запоріжжя, а золото отримав господар турніру, чернігівчанин Андрій Леоненко.

Як запевнила директор департаменту сім”ї молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації Ніна Лемеш, — географія змагань серед учасників бойових дій буде розширятись і не лише серед шахів та шашок, а і серед інших активних видів спорту.

Ігор Березинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *