Суспільство

«Тихий Чорнобиль»

Що найогидніше в інформаційних маніпуляціях довкола вакцинування? Те, що активне антивакцинаторство безпосередньо впливає на життя і здоров’я українців. Ті, хто не просто відмовляються вакцинуватись, а агресивно пропагують це у соцмережах, репостять всіляку антинаукову єресь, нагнітають паніку, – підбурюють суспільство.

І фактично множать ризики захворіти і і навіть померти. Схоже, так вільно чи невільно винищать більше українців, аніж найманці Путіна. За останню добу від ковіду померло 538 наших громадян. Більше, ніж загинуло у страшному Іловайському котлі. Скільки їх було вакциновано? Візьму на себе сміливість ствердити: небагато.

Поки ми, зрештою, наздоженемо цивілізовані країни статистикою вакцинованих (а ми, сподіваюся, наздоженемо – бодай через штрафи, утиски, локдауни, обмеження, падіння економіки) – скільки нас перехворіє, скільки помре? Візьмуть цей тяжкий гріх на себе нинішні антивакцинатори-пропагандисти?

Поширення некваліфікованої інформації, тенденційних думок «експертів широкого профілю» несуть пряму загрозу життю і здоров’ю людей. Це не тема публічних дебатів на телебаченні, змагань у красномовстві та риториці «хто кого». Це відверте, свідоме шкідництво, смертельно небезпечне маніпулювання громадською думкою, убивче дезорієнтування суспільства. Це «тихий Чорнобиль».

Володимир Гевко, «ГРІНЧЕНКО-інформ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *