Ще упродовж місяця триватиме фотовиставка «Підтримую український футбол», в якій може взяти участь будь-хто: від аматорів з найпримітивнішою «мильницею» – до фотографів-професіоналів. Головне, щоб фото мало Божу іскру, щоб увічнило яскраву, у незвичному ракурсі, мить отого, що діється на футбольному газоні та поза ним і насичене непідробними емоціями гри мільйонів. Таку експозицію зініціювала торгова марка «Parimatch» в Україні, а підтримали її – Федерація футболу України та агентство «Укрінформ».
![](https://hvilya.com/wp-content/uploads/2017/11/bg_head_logo_748-2.jpg)