Хвиля Десни » 24 Вересня, 2017

Daily Archives: 24 Вересня, 2017

Ексклюзивна хвиля

Як у Дмитрівці, біля Бахмача, міст будували

Published by:

Тривалий час Дмитрівка у Бахмацькому районі на Чернігівщині залишалася звичайним рядовим селом серед десятків навколишніх сіл. Ситуація почала змінюватися з початком будівництва та введенням в експлуатацію Лібаво-Роменської залізниці, яка була збудована в січні 1874 року та була однією з приватних залізниць, прокладених Карлом Федоровичем фон Мекком.

Continue reading

Новини

Кизил Григорія КОСИНКИ

Published by:

Під час Фестивалю новели на Обухівщині побували у рідному Косинчиному селі – Щербанівці.
Гостей приймав невгамовний Михайло Горловий, письменник і скульптор, внучатий племінник Григорія Косинки. Відбудував майстерню, яку йому спалили…

Всім дісталося по саджанцю рідкісного кизилу, який росте на його подвір’ї — плоди мало не в палець завбільшки і… по два сорти на одному кущі!
 

Continue reading

Політика

Не налякав ні НАТО, ані Лукашенка

Published by:

Широкомасштабні військові навчання російської армії (для проформи – начебто спільні з білорусами) на території Білорусі за участі 13 тисяч солдатів, 70 літаків і гвинтокрилів, 680 бойових машин, 10 кораблів закінчилися. А проходили навчання за легендою війни з вигаданою Вейшнорією.
Так ось ці навчання показали, що стан російської армії настільки плачевний, що гинуть не тільки солдати (на навчаннях це трапляється), але й тонуть їхні танки та падають літаки.

 
Continue reading