Хвиля Десни » 16 Січня, 2022

Daily Archives: 16 Січня, 2022

Суспільство

Цілюще «зімнє» яблуко

Published by:

Недільного ранку звично зібралися на прогулянку. Проте у мене чомусь різко підскочив тиск. Хатня лікарка змусила ковтнути одну з пігулок, які пив торік, і призначила горизонтальний режим бодай на півгодини. Ліг. Але перед цим прихопив із собою «зімнє» яблуко. Саме так ми називали в дитинстві цей сорт. І більше тоді шанували інші «літні» чи «осінні» яблука. Наприклад, ранній «білий налив».

Continue reading

Суспільство

Меню Клопотенка в «часи сарани»

Published by:

Набирає розголосу полеміка щодо нового меню для школярів від відомого кухаря Клопотенка… У клопотенкосрачі я не на боці Клопотенка, але прихильник того, що він робить чи намагається робити. Бо вважаю, принцип «робити з помилками» неспівмірно кращий за принцип «знати як правильніше, але не робити нічого».

Continue reading

Культура

«Варґулес» із Вікна

Published by:

Коли людина стає легендою? Тоді, коли про неї переповідають із вуст в уста. Це — з буковинського фольклору. Про Василя Бабуха — поета, журналіста, натураліста і фотографа-варґулеса легенди ходять від Дністра до Карпат. Десь щось він сам про себе «запускав» серед людей. А здебільшого таки люди про нього говорять. Бо є про кого і про що говорити. За довгу журналістську працю Василь Бабух уписав своє ім’я твердо і рішуче в історію Буковини та Бессарабії.

Continue reading