Ексклюзивна хвиля

Посипте собі голову сміттям і попелом!

… Документ підписали: В’ячеслав Брюховецький, Юрій Буряк, Юрій Винничук, Петро Вольвач, Любов Голота, Богдан Горинь, Микола Жулинський, Олександр Ірванець, Тарас Компаніченко, Дмитро Ломачук, Надія Лук’яненко,

Павло Мовчан, Раїса Недашківська, Микола Нестерчук, Володимир Панченко, Олександр Пономарів, Михайло Ратушний, Ірен Роздобудько, Вадим Скуратівський, Кирило Стеценко, Микола Тимошик, Леонід Фінберг, Олена Фінберг, Микола Цимбалюк, Юрій Щербак, Володимир Яворівський.

Іван Дзюба приєднався до звернення, висловивши окрему думку. Він побажав таланту Зеленського «іскрити» виключно на сцені: «А як іскритиме на чолі держави, то може і себе спалити, і державу».

Що вам сказати?!
Не всі з них інтелектуали. Але всі терплять ЩЕРБИЦЬКУ КУЛЬТУРУ в Україні. Опріч того: людина Коломойського — Наливайко — очолює Держтелерадіо. Людина Коломойського — Харченко — очолює Укрінформ. Людина Коломойського — Томіленко — очолює НСЖУ.

Інтелехтуалів се влаштовує. Їх влаштовує людина Авакова на посаді гендиректора Суспільного. Їх влаштовує Аваков на посаді міністра внутрішніх справ — антиукраїнське ніщо.

До с*аки таких інтелектуалів.

Тепер по іменах.
Дзюба — херой, що написав покаянну заяву в макулатурну Україну і тим зрадив усіх, кого вів за собою. Був нікчемним міністром, писав здравиці Кучмі і написав ганебну монографію про Жадана. Голота-Мовчан-Нестерчук — мародери Просвіти. За останні два місяці перетворили НСПУ у прихисток духовного бидла, що нічого опріч майна і коштів не бачить. Яворівський — кадровий офіцер ҐРУ, чорнобильський мародер, графоман, розкрадач НСПУ. Жулинський — вічний директор Інституту літератури, де літератури нема, а є непокарані плагіатори. Надія Лук’яненко — це дружина Левка? А що у ній інтелектуального?

Про инших промовчу — вони самі про себе добре знають.
Лист навсупереч Зеленського — це лист за нього. Йухло, фсб сприймуть його як сигнал до дії — і поможуть клоуну грошима і не тільки.

Сов’єцька інтеліґєнція ніяк не змириться з демократією і правом вибору. На виборах український виборець визначить, хто йому найбільше підходить. І якщо це буде Зеленський з Коломойським — що ж, це буде воля народу.

Хіба ні?

Біда інтелектуалів у тім, що вони за 28 років незалежности не спромоглися на побудову цивілізованої демократичної европейської україноцентричної держави. Посипте собі голову попелом і сміттям, який ви продукували.

ПОРОШЕНКО стане президентом — поза сумнівом — проте наступні п’ять років його президентства мають стати епохою РОЗМОСКОВЛЕННЯ УКРАЇНИ, яку він проголосив на Софійському Майдані напередодні надання Томосу Україні.

І це розмосковлення мусить статись саме у сферах культури і інформаційного простору. Реалізуватимуть цю програму не інтелектуали-дармовиси, а яйцеголові, що мають чітке розуміння і рішучу політичну волю до змін.
Слава Україні!

Роман Кухарук

1 Коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *