Культура Суспільство

Денацифікатори…

Зверніть увагу на прізвища. Осипов та Беляев. Вони самі давно денацифіковані. За виглядом начебто бурят, а всередині… Забуто прізвище предків. Мова предків. Віра предків. Тепер ось так. Сталося це не одномоментно. Трохи більше 300 років знадобилося Москві, аби перетворити народ з унікальною культурою на ось це.

Спочатку у них забрали імена пращурів. Ще на початку ХІХ століття був Аслан Тумер (Аслан син Тумера). Потім їх зробили «православними християнами» і сина вже називали православним іменем «Петро», а до прізвища додали -ов. І став син Аслана Тумера Петром Тумеровим. А син Петра Тумерова — Петром Петровим. Потім і православну віру забрали та написали їм їхню історію «так, як треба».

Результат на фото.

Подивіться на обличчя першого голови Народного Хуралу Республіки Бурятія. За національністю він бурят. А звали його Михаил Иннокентьевич Семенов (1994-1998). Звісно, не на 100% там усі такі, але величезна кількість.

Величезна кількість таких, що готові їхати за 6 тисяч кілометрів убивати тих, на кого москва вкаже. Або денацифікувати так, як це зробили з ними самими.

Хтось ще шкірить зуби від гасла «Мова. Віра. Армія»?
Я б до нього додав ще «Історія».

По перше, що роблять «денацифікатори» з поневоленим народом — пишуть для нього його історію не такою, яка вона є, а такою, яка потрібна загарбникам. У цьому й полягає — якщо відкинути маячню одного біснуватого мікрофюрера — їхня ідея «денацифікації» сусідніх народів.

Павло Бондаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *