Культура

Тамара — таке саме сосо

Молитва дияволу від Гвердцителі. «Здєсь судьба моя, здєсь душа моя» – але заробляти гроші, все ж таки, краще не в рф, а в США. Наприкінці травня в Нью-Йорку та Денвері гастролюватиме (відносно) грузинська співачка Тамара Гвердцителі. Рядки вище – з її пісні «Моя россія», яку виконувала в 2014-му разом з Сосо Павліашвілі, відомим тбіліським манкуртом у москві. Зараз він співає для «ранєнних байцов», підтримує убивства українців.

Тим часом, на батьківщині, в Грузії, про дует тоді висловилися: «розтоптали могили грузинських солдатів». Тепер Тамріко залюбки зробить те саме стосовно загиблих українських вояків, та ще й на гроші діаспорної публіки, від 75 до 125 доларів за квиток. Бо за весь час, що минув після 24.02.2022 р., Гвердцителі й слова хоч трохи осуду не сказала проти «есвео», мовчить і досі, як риба об мікрофон.

Лише згадує часом, що її покійна мама, Інна Кофман – одеситка, а новина про початок повномасштабного вторгнення рф в Україну її «неприємно здивувала». Це в реаліях російської музтусовки прирівнюється до бозна-якого протесту?

Тож громадянка росії Тамара згорнула концертну діяльність в рф і подалася на заробітки за океан. Про це радісно повідомляє відомий навколомистецькими зашкварами ресурс Eventcartel. Той самий, який ще недавно рекламував виступи «кроликів» Данильця й Мойсеєнка. Вони ефектно пролетіли, бойкот концертів організували небайдужі українці США. А гарному початкові дуже пасувала б ще гарніша традиція.

«Я молюсь, я хочу, чтоби чістим бил твой рассвєт, гордая моя, сільная моя россія!» – співала Тамара не так давно. Варто допомогти їй зустрічати «рассвєт» лише в «країні», де чортам моляться.

Людмила Пустельник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *