Культура

Володі Земляному у День його з’яви

Сьогодні ми дякуємо усім Причетним до Твоєї з’яви на світ, Володю. Усім, кого Ти любив, ким надихався, виростав і розкрилювався на своєму стрімкому, але скупо наміряному земному шляху. Кожним поетичним чи публіцистичним рядком Ти мудрішав, доростав до тієї потуги істинного слова, яка давала змогу утвердися у найвищому праві за всіх сказати, за всіх переболіти. У тій місії, що додає снаги і множить скорботи.

Ти був бджолою і пасічником, садівником і крислатим садом. Під таким крислаттям медового цвіту любив розмовляти з Премудрістю Сковорода.

Ти нині знаєш більше, ніж усі мудрагелі світу. І там, де ні хвороб, ні журби, ні зітхання, згадуєш молитовно тих, хто був причетником і подорожнім Твого земного переходу.

Пом’яни нас Там, де життя вічне.
А ми святою молитвою, щирим словом, тихою піснею, скибкою на чарці згадаємо вдячно Тебе. У пречистий День Твоєї земної появи. У День, який подарував нам Григорія-Варсаву Сковороду. Того, що сказав нам: людина — не тіло, а дух. І цим благословив нас усіх у Твій день народження подякувати Долі за те, що Ти був. І що Ти тепер довіку є, з нами.

Валерій Ясиновський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *