Політика Суспільство

А тепер можна і на пенсію

Нє, ну може ще й попрацюю трохи… але СПРАВУ ЗРОБЛЕНО! Те, за що вигрібав останні півтора десятка років, те за що лупасили з усіх боків, стає державним мейнстрімом. Данілов (ДанИлов) робить гучні заяви з приводу тотальної дерусифікації. Зеленський у футболці Гард пропонує Кіму негайно перейменувати Южноукраїнськ на те, що написано на футболці. Телевізійний кагал ФріДом з російськомовного переходить на мовлення англійською.

Та панімаю, панімаю, що віри їм нема і вопщє «пєрєобулісь в воздухє» і «врємєнноє помутнєніє рассудка на фонє жєстокіх російскіх бомбардіровок». Але зсув критичний і, сподіваюся, незворотній. Щоправда для цього знадобилися мегатонни російських бомб і снарядів. А варто було б прочитати хоча б півтора десятки українських історичних книжок, де йшлося про Батуринську різанину, Валуєвські циркуляри, червоний терор Муравьйова, Сандармох, Розстріляне відродження, Три!!! Голодомори, «чорносвитників» — українських мобіків, що їх десь 600 тисяч поклав Жуков при форсуванні Дніпра!

І О! Підрив у серпні 1941-го Дніпрельстану при відступі червоної армії, від якого загинули сотні тисяч українців в нижній течії Дніпра. Бо Росія — наш одвічний екзистанційний ворог, що бажає Україні смерті фізичної, духовної, ментальної.

Гадаєте, Стрємоусов ідіот? Нє. Він чесно каже те, що не наважується вимовити керівництво раші і про що мріє звичайний пересічний росіянин.

Тому тільки так — жорстоко і безкомпромісно, як декларує Дані(И)лов. Бо, чесно, я трохи задовбався вже. Хай тепер найвище державне керівництво колективна Наташа Влащєнко-Арєстовіч особисто звинувачує в печерному націоналізмі, фашизмі, маргінальності, хуторянській тупості, патріотичному ідіотизмі, селюцькому жлобстві і, ха-ха, інтєлєктуальной нєсостоятєльності. А я буду котиків постити і донатити ЗСУ.

Слава Україні!

Антін Мухарський

1 Коментар

 1. Анатолій Пінчук

  Я теж вірю в те, що суспільство почало мінятись.
  Та я теж не вірю ні владі, ні тим, що в стрибку перевзуваються.
  І Данілову я теж не вірю!
  Вірю лише отим дітям в великих містах, що і на вулиці, і на перерві в школі розмовляють українською! А значить, потрібен час.
  А Антін з Орестом свою справу зробили! Дякую вам за ваш внесок.
  Але радіти рано, роботи ще попереду багато.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *