Політика

Антизеленська прем’єра Арсена Авакова

Арсен Аваков у пух і прах розніс діяльність РНБО і його голови Зеленського, перетворив у пилюку усю кадрову політику президента України, назвав Давида Арахамію несповна розуму, хоч він назвав його ще жорсткіше, засудив оточення Зеленського в лизоблюдстві і підлабузництві, звинуватив Зеленського і його оточення у енргетичній кризі в Україні, легким пасажем пройшовся по «великому будівництві»…

Одне слово, дуже резонансне інтерв’ю дав Арсен Аваков у «Студії з Влащенко».

Отже, що ми спостерігаємо?
Кількість противників Зеленського збільшується, вони ростуть, мов гриби після дощу. Про ОПЗЖ і їх сателітів навіть згадувати годі — усім відома їх позиція. Петро Порошенко і його шобла — саме-собою зрозуміло. Окремо у таборі неприятелів Володимира Зеленського і Андрія Єрмака знаходяться колишні соратники Зеленського: група Рябошапки, Данилюка, Клімкіна і їхні люди в глибокому затінку.

Інша група вороже налаштованих до Зеленського — це ветерани добробатів. Те свавілля, яке чинить чинна влада щодо Семена Семенченка і його родини, вже виходить на міжнародний рівень правозахисників. До недругів Зеленського додався Дмитро Разумков.

Ну, а тепер ось відбулась неочікувана антизеленська прем’єра Арсена Авакова. Війна розпалюється не на жарт.

Ростислав Демчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *