Політика

Байден і Мелоні про звірства росіян

«Це не просто війна, Росія вчиняє звірства, вони на цьому зосереджуються», — заявив Байден на зустрічі з пані прем’єр-міністером Італії Джорджею Мелоні під час її візиту до Вашингтона. Байден подякував Італії за підтримку України. «Італія та Сполучені Штати рішуче підтримують Україну, і я дякую вам за дуже сильну підтримку у захисті від звірств Росії, і це саме те, чим вони є… Я дякую італійському народу, я хочу подякувати їм за підтримку України. Це має велике значення», — сказав президент.

Своєю чергою Мелоні висловила переконання, що український опір не наближає, а віддаляє загрозу світової війни і відзначила послідовну політику Італії на підтримку України.

«З початком російської агресії проти України, ми всі разом вирішили захищати міжнародне право, — заявила Мелоні під час зустрічі з Байденом у Білому домі. — І я пишаюся тим, що Італія з самого початку відіграла в цьому свою роль. Ми зробили це просто тому, що підтримувати Україну – означає захищати мирне співіснування людей і держав у всьому світі. Всупереч деяким заявам, український опір віддаляє світову війну. А не наближає, як дехто каже. Ті, хто вірять у мир, повинні бути першими прибічниками української справи».

***
Я вже почав закохуватись у цю милу, кругленьку й солодку італійську «диньку». Італія головуватиме у “G7” в 2024 році, а наступного стане місцем проведення конференції з відбудови України, відіграватиме надважливу роль в координації міжнародних зусиль із допомоги Україні.

Дякуємо вам, дорога пані Мелоні!

Ростислав Демчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *