Політика

Чому ти такий, мій народе?!

Моя родина чекала його звільнення з російського полону. Точніше, з тюрми, де він перебував як політичний в’язень. Його запроторила за ґрати московитська влада за те, що в Криму він не визнав окупації. Вивісив у себе на будинку український прапор.

Звісно, він сів як терорист.
Ми рахували дні його ув’язнення і мріяли про визволення. 7 вересня 2019 року його за обміном привезли до Києва. А через рік тут, на рідній землі, не в полоні, а тут, у Києві, його по-звірячому побили. Зараз він в реанімації і лікарі нічого не обіцяють…

Він мав чітку яскраву українську позицію.

Скажи, мій народе, чому ти такий безхарактерний? Чому такий м’якотілий? Чому такий інфантильний? Чому всі можуть господарювати у твоїй хаті, на твоїй землі, а тобі наче й нічого…

Чому з тобою, мій народе, можна робити все, що заманеться?.. Чому ти такий толерантний до ворогів і різних покидьків, народе? Чому ти нарешті не відкриєш свого рота і не гаркнеш на усіляку шваль?

Чому не замахнешся кулаком і не гепнеш по столу: «В моїй хаті — мої правила». Чому, мій народе, ти не стаєш сильним? У цьому світі, мій народе, поважають лише сильних. Поважають лише тих, хто вміє гаркати, і перти буром.

А об таких слабких, як ти, мій народе, всі витирають ноги. А ще через те, що ти слабкий — розплачуються найкращі твої сини.

Володимир Балух.
Стан дуже важкий. Помолімося за нього. Щоб одужав.

Лариса Ніцой

1 Коментар

  1. Вигнанка

    Такий наш народ бо ми недружні, ми куском хліба побачимось, щоб не поділитись, нема відчуття насиченості всі хто біля “корита” завжди мало. Через голови і по трупах лізуть до влади, а добравшись не вміють нічого зробити. Наш народ не має своєї думки та позиції, хто кинув огризок, на того моляться, обирають, а потім знову плачуть, скаржаться, ридають і тихо ненавидять. Ось чому не було ніколи свого стержня і не буде, наглий народ не має стержня, так прикро!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *