Політика

Дипломатія – це сенси

Блінкен вшанував пам’ять українських Героїв, полеглих у війні з РФ. Це показує, що державний секретар саме так оцінює ситуацію на Сході та в Криму — без жодних «ополченців Донбаса» і «люди просто стали заложниками ситуации»… Підтримка наших героїв це дуже важливо.

Блінкен прийшов до глави ПЦУ Епіфанія.
Поступово все стає на свої місця і Україна отримує свою церкву, яка за людей і про людей. Це тобі не Ондатрій, який кидає прямо в обличчя людей яйця. Віра, церква — потужна сила. Але в руках РПЦ вона до 2014 року перетворювалась у зброю русского мира.

Митрополит назвав важливими зусилля США у питанні консолідації міжнародної підтримки України та посилення санкційного тиску і стримування РФ до відновлення територіальної цілісності України. Плюсіків СРСР і руского мира не шукав — повів себе як духовний лідер.

Місце зустрічі — Михайлівський золотоверхий собор — наша ледве не втрачена від дій совєтів перлина. Яка отримала новий сенс після захисту майданівців. Сподіваюсь з часом Києво-Печерську лавру очистять від фарисеїв РПЦ.

Між іншим.
Блінкен представник династії дипломатів. Навіть його дружина Еван Раян спеціаліст з міжурядових зв’язків. Тому ювелірно працює.

Марина Данилюк-Ярмолаєва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *