Політика

Хто поставить на КВН у протистоянні з КДБ?

Розведення сил у Золотому-4 знову зірвалося. Терористи Луганди обстріляли позиції ЗСУ з гранатометів. Напередодні російські посіпаки сигналили про те, що готові до розведення. Нескладно уявити що сталося б, якби ЗСУ справді «відвелися».

Не складно збагнути і те, що станеться після «розведення» у населеному пункті, що опиниться «на сіряку». Не складно – якщо ви не президент України і не віруєте що «обмін полонених – то наша заслуга», а відтак – «Путіна ми надуримо».

Надурить – як же?!
У всі часи КДБ контролювало КВН, а не навпаки. В протистоянні «КВН проти КДБ» на КВН я не поставлю і келиха кислого пива.

Президент Зеленський схоже так увірував, що «обмін полонених – його заслуга», що просто не розуміє, у яку пастку він потрапив. Він наполягає на зустрічі в Норманському форматі – для цього Москва зажадала підписати «формулу Штайнмаєра-Лаврова» (правильно буде називати її саме так).

ЗЕкоманда підписала «формулу Штайнмаєра-Лаврова» — Москва зажадала розведення військ. І от тепер Москва сама зриває умови розведення військ, відтак зривається Норманська зустріч, відтак обіцянка Зеленського «завершити війну до Нового року» летить за відомою адресою, і тоді…

І тоді президент Зеленський муситиме зробити одне з двох. Або – таки дати команду розвести війська незважаючи на обстріли терористів Луганди і тим породити шалене протистояння зі спільнотою ветеранів і патріотів. Або – заговорити фразами президента Порошенка про провину Росії в зриві розведення військ і завершенні війни.

Але…
Розумієте, риторику президента Порошенка сприймають прибічники президента Порошенка. Її НЕ СПРИЙМАЮТЬ ті хто «втомився від війни», читайте – 5 років тремтів від перспективи мобілізації.

От саме це я й хочу запитати у прибічників Зеленського. Вже очевидно – до Нового року війна завершена не буде. Москва не завершить війну на умовах інших, крім болючого національного приниження української нації. Відтак – що там у вас із твердженням «війна триває бо на ній наживається Порошенко»?

Що ви будете готові робити?
Визнати, що тепер на війні наживається Зеленський? Чи ви уже готові вибачитися перед президентом Порошенком, а з ним – і перед його прибічниками за весь бруд брехні і наклепів, вилиті на нас і на нашого лідера?

І друге.
Я дуже хочу запитати у президента Зеленського. Своїм глупством із непродуманим намаганням «просто перестати стріляти» він уже показав, що президент Зеленський готовий: іти на компроміси з Москвою, підписувати неприйнятні для України «формули» та нехтувати вимогами найбільш патріотичної частини суспільства.

Президент Зеленський віддав Москві свідка збиття Малайзійського «Боїнга» — і коаліція наших європейських союзників уже тріщить по швах. Президент Зеленський намагався відмінити парад на День Незалежності і здобув 50-тисячну (а можливо – й більшу) ходу у центрі столиці. Президент Зеленський пішов на підписання формули Штайнмаєра-Лаврова (чого не робив Порошенко) і проти нього збираються нові й нові акції протесту.

І вже, повірте – українці цих кроків Зеленському не забудуть. У президента Зеленського уже почав падати рейтинг. А він же ще нічого толком не зробив – по факту він лише пройшовся по тих самих граблях, по яких раніше ходив (набагато обережніше) президент Порошенко.

От воно вартувало того?
От хіба не розумніше було спершу, ніж лізти у воду, спитати броду – тобто поцікавитися досвідом попередників? Ну, як там все набагато складніше, ніж вихилятися і «шутіть» на корпоративах олігархів?

І це, до речі, далеко не останній провал чинного президента. Кілька ще – уже проглядаються.

Дмитро «Калинчук» Вовнянко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *