Політика

Московська «шарманка» Шуфрича

Учорашні заяви Нестора Шуфрича в ефірі Савіка Шустера мають стати предметом дослідження СБУ та ГПУ на предмет наявності в них ознак державної зради.

Спочатку він виправляв Сергія Наєва (заступника начальника Генштабу), який заявив, що на непідконтрольних територіях є російські війська.

Шуфрич назвав ці слова бездоказовими та посилався на звіти ОБСЄ. Після обґрунтованих пояснень та посилань на дані розвідки нардеп з партії любителів Путіна все одно резюмував, що доказів наявності російських військ немає.

Потім після історичної аналогії з Другою світовою, яку провів Святослав Вакарчук, Шуфрич назвав ці порівняння невірними, бо тоді була війна між націями, а зараз внутрішній конфлікт, коли з обох боків українці.

В ефірі українського телеканалу голова комітету зі свободи слова українського Парламенту повторював тези російської пропаганди. Якщо за такі заяви не карати, то про яку інформаційну безпеку та боротьбу з пропагандою ворога взагалі може йтися?

Я вже давно казав, що діяльність партії Медведчука-Путіна «За життя» має бути заборонена, як така, що представляє інтереси держави-агресора. Вони набагато небезпечніші за КПУ.

Олександр Ломако

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *