Політика

Уклінно дякуємо, Борис!

… Він звик брати на себе відповідальність, бо дітей в родині було четверо, а Борис був найстаршим. Батько був депутатом Європарламенту, мати — художницею. Належить до аристократичного роду, прадід був міністром зовнішніх справ, прабаба — баронесою. Звісно, Борис Джонсон вчився у найпрестижніших закладах Великобританіі — це Ітон та Оксфорд.

Дружив із братом Леді Діани та майбутнім лідером консерваторів Девідом Кемероном. Мав неабиякі лідерські якості, задерикуватий характер та гострий язик. Працював у найвідоміших британських газетах.

Маргарет Тетчер називала його своїм улюбленим журналістом. Ініціював імпічмент Тоні Блера, двічі обирався мером Лондона, був успішним міністром зовнішніх справ і на посту Прем’єр-міністра добився виходу Великобританії із Євросоюзу.

Веселий і демократичний.
Любить лондонське метро та їздити на велосипеді. А його люблять жінки. Нещодавно Борис Джонсон одружився втретє.

Не кидає слів на вітер і має сміливу та вперту вдачу. В Києві ходить без бронежилета і охоче спілкується з киянами. Сказав, як відрізав: «Усі танки і зброя, які є у арсеналі Володимира Путіна, ніколи не зламають дух українського народу і не дадуть завоювати їхню Батьківщину».

Дякуємо, Борис!

Людмила Пустельник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *