Політика

Відкрите забороло Данілова

Чує моє серце, що скоро Олексію Данілову доведеться розпрощатися зі своїм кріслом в РНБО і високою посадою… І на нього чекає доля багатьох його попередників. Невже Олексій Данілов не завчив уроки Данилюка, Рябошапки, Андрія Богдана, Вадима Пристайка… Не можна гладити Єрмака і Зеленського «проти шерсті». А, може, вже і його “дістало”, що усім силовим та безпековим блоком країни керує не законно обраний президент, а клерк із Офісу президента?

Інакше навряд би насмілився назвати оточення Зеленського “люди в смугастих купальниках” і “туристи”. Ось що саме заявив в інтерв’ю Ukrlife секретар РНБО Олексій Данілов: «Представляти Україну за кордоном можуть лише президент, голова Верховної Ради, прем’єр-міністр України та міністр закордонних справ. Решта – це туристи. З ними можна спілкуватися, але це не представники українського народу”.

Тобто Україну за кордоном можуть представляти Зеленський, Шмигаль, Стафанчук і Кулеба. Решта – це туристи.

“У нас там є група в смугастих купальниках, які їздять на всякі кейси другої-третьої ланки, так вони всім відомі. Якщо вони перетинатимуть межу дозволеного, то все буде інакше”, – додав він.

Смілива заява…, і навіть дещо зухвала. Знімю капелюха!

Ростислав Демчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *