Спорт

Ребров, що не грає в «мунтянки»

Угорський «Ференцварош» під орудою головного тренера, українця Сергія Реброва вдруге стрибнув вище голови. «Ференцварош» здолав «Динамо» (Загреб). Те саме «Динамо», з яким були величезні проблеми у італійської «Аталанти» і донецького «Шахтаря» в минулорічній Лізі Чемпіонів.

А перед тим «Ференцварош» розібрався із «Селтіком».

Скромний «Ференцварош», який разом зі своїм стадіоном коштує стільки, скільки один Циганков вартує в київському «Динамо». Або один Одсонн у тому ж таки шотландському «Селтіку».

Як же я люто заздрю угорцям, які здобули собі в тренери Реброва. Котрого Суркіси вигнали, мов собаку, бо був, бачте, задорогий і не бажав грати в «мутняки» з відмивання бабла.

Суркіси пішли шляхом ангажування дешевих гравців і ще дешевших тренерів, котрі були згодні на все. Ось приклад. Хацкевич зараз «валить» «Ротор» у російській Прем`єр-лізі. Луческу, схоже, взяли ще дешевше, ніж Хацкевича — найстаріший тренер світу сидів без роботи і нікому не був потрібен.

… Тільки не треба мені тут тицяти аргумент про недавню перемогу киян над АЗ із Нідерландів. То хіба можна було дивитись, ту пародію на футбол?! Там якраз приклад старої, але актуальної фанатської кричалки: «Игра была равна — играли два га*на!»

Павло Бондаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *